Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 2. června 2020 Jarmil

Bulvár - sponzor Vašich konců !

30. 04. 2014 9:00:00
Tak nám asi všem poněkud zatrnulo. Šokující úterý rozčeřilo klidnou hladinu sklonku Apríla, jako břitva původně pevnou kůži. Rezavá břitva, podotýkám. Nenechala za sebou čistej řez, ale pěkně pokřivenou ornici hrůzostrašně naplněnou otazníkama...

Iveta

Iveta Bartošová se rozhodla nežít. Našla sílu to vzdát a mě mravenčí hlavou otázka, co je to za moc, která vás posadí a dovolí vám se nezvednout, když je smrt pár metrů od vás... Co to musí být za bezmoc, když víte, že za pár vteřin vyhasne život ve vašem těle a vy neuděláte nic proto, aby jste ten radikální fakt odvrátili...

A teď, světe - řekni něco moudrýho ! A národ nezklamal ! Po všech portálech, zpravodajských webech a sociálních sítích se okamžitě rozletěly fekálie vytažený kdo ví odkud ze dna národního septiku a to jsem ještě nezapnula televizní noviny ! To jsem neměla dělat ! Bože, jak mi to sebralo poslední zbyteček pozitivního náhledu na média, to si nedovedete představit !

Není vůbec v rámcích slušnosti, aby teď někdo soudil Ivetin život. Žila ho tak, jak bylo v jejích silách a možnostech a nikdo a nic to už dneska nezmění... Obdivuhodně rychle ale národ zapomněl na její kvality, kterými nás obdarovávala drtivou většinu svého působení na scéně ! Posledních pár let to všechno smazalo a zůstala jen bažina - v tom jsme neskonale šikovní ! Že něco dokázala ? Vem to čert ! Ale podívejte se na to, jaká je z ní troska...!

A už to jelo ! Prsty by se mi zkroutily, kdybych se měla doslovně vracet ke všemu, co o ní kdy kdo napsal a řekl ! Ale obrací se mi žaludek nad tím, jak ten samej obludný bulvár, kterej ji vytrvale roky špinil, najednou hlásá, že Iveta byla "PANÍ zpěvačka", "žena s velkým srdcem", nebo "ta, která byla vždycky milá a přátelská" a další a další poklony, které ale do háje snad měly znít když ŽILA, ne ?! Najednou je to v televizi samej speciál, Ivetka nám chybí, Ivetka byla úžasná, podívejte, jak jí to slušelo... No to si pište, že SLUŠELO ! To si pište, že BYLA ÚŽASNÁ ! Jasně, že si zasloužila speciály ! ! !

Iveta

Jenže... jenže dřív, víte ? Když byla na dně a potřebovala COKOLIV, co by jí připomnělo, kam patří, co v ní dřímá a na co se soustředit ! ! ! V takovejch chvílích měla běžet reportáž o tom, co všechno dokázala a jak jí to sluší ! A né čelit zvratkům bulvárních informací, který člověka zákonitě stahujou a stahujou, až ho stáhnou úplně ! A člověka dvakrát nepovzbudí ani onen zmiňovanej dostatečnej prostor k vyjádření se sama o sobě, jak se tím holedbal Fracek Novotný - co to bylo ve skutečnosti za prostor ? ? ? No Bartošová jako na talíři : koukejte, jak se tam zase znemožní, ta je na tom čím dál hůř ! Sledujte Prásk! a dozvíte se víc ! Jdi se vycpat, Fracku ! Asi víš dobře, proč mluvíš o svý nevině a diagnostikuješ příčiny Ivetina pádu jako bys měl čip na vstup do její duše !

Nevím, jestli ji manžel týral a ona psala zoufalý SMSky rodině. Nicméně na každým šprochu pravdy trochu a není poněkud padlý na hlavu řvát agresivně na novináře a titulovat je tak, jak to snad ani já neznám (a že už jsem slyšela nadávek), pak si odskočit do Bohnic (asi na kapačku, nebo na cígo ?) a za pár hodin vyťapkat uzdraven a to v takový míře, že pak dávám jeden rozhovor za druhým dlouho do noci a to naprosto kamarádsky a vyrovnaně, pardon - se dvěma výjimkama pokusu o dojetí ? ? ? Hlavně nezapomenout podotknout NA PRVNÍM MÍSTĚ, že byl s Ivetou šťastnej celý tři roky a to bez ohledu na její majetek ! No jistě, Pepo, my víme ! Tos nám mohl přijít říct, až přejde největší bolest a fakt nám je úplně jedno, co máš na sobě – v černým oblečením je snad zármutek opravdovější ? Nebo proč to řešíš ?

Ne, to ze mě mluví vztek a hluboký nepochopení. Nepochopení nad tím, že tady především zemřel ČLOVĚK a něco ho k tomu dohnalo ! A že to „něco“, co ho k tomu dohnalo, najednou převlíká kabát a strašně ho ta smrt zraňuje, protože ta Iveta, co byla tak strašně nemožná a špatná tu teď najednou není a tím okamžikem se z ní stala znovu krásná, šikovná a báječná ? ! ? ! Bezva návod pro zraněný a ponížený duše, vy pitomci pitomí ! Vaše rada zní : Ukončete svůj život ať jste jaký jste, protože pak budete báječný ?! Díky moc a nedej Bůh, aby se někdo z mých blízkých zapletl s bulvárem...

Teď se bude pitvat, kdo se jak snažil Ivetě pomoct, kdo byl víc na její straně, jestli NOVA, nebo BLESK, Fracek z PRÁSKu bude soudit životní partnery a všichni si pak v jedný kašně umejou ruce, aby se mohli následně důkladně osušit a jít ničit život někomu dalšímu. Přece nebudou psát a tvořit s mokrejma rukama, že jo ? Jak by to vypadalo ? Každá lež má větší váhu, když je suchá ! No co naplat ? Nějak se vydělávat musí, živěj přece rodiny...

...ale v jedný rodině teď někdo neskutečně chybí. Jeden syn přišel naprosto nespravedlivě o mámu. A jelikož jde o celebritu, chybí teď někdo v nespočtu srdcí... Někdo, kdo utekl proto, že i smrt byla lehčí, než táhnout tu tíhu života. Přestaňte už soudit a spekulovat ! Člověk holt nemá v hlavě černou skříňku, do který by se pak dalo nakouknout a pochopit, kde se stala chyba. Nejsme letadlo. Jsme lidi. Je fakt tak strašně těžký se taky tak chovat ? ? ?

Hele, já nejsem zuřivá fanynka Ivety a sama dost dobře nechápu, proč mě to tak strašně semlelo. Asi je to tím, že čím dál víc postrádám stopy lidskosti mezi náma. Ivetu jsem poslouchala ráda, byla mý duši milá a její kotrmelce jsem nesledovala, protože jsem měla pocit, že mi do toho nic není. No prostě to nemělo vazbu na to, jak krásně uměla zazpívat, nic víc. Bylo a je mi jí líto čím dál víc. A všech, kdo ji upřímně milovali.

A vadí mi, jak hloupej národ jsme. Jak dychtíme po senzacích a nedokážeme odhadnout hranice únosnosti. Iveta měla bezpochyby psychický problémy – ale řikám vám narovinu : ještě chvíli tohle budu sledovat a budu je mít taky. A to se mě to netýká...

Ivetko, Ty se na to někde díváš... odpusť nám ! Je Tě škoda, ale pokouším se Ti rozumět. Snad se Ti všechno vyřešilo a kýžená úleva přišla. Víš, my máme takový malý rádio... budeme Tě hrát a myslet na Tebe a věřit v tu nejspolehlivější firmu na světě – na Boží mlýny !

S láskou Tvoje smutná Altmanka :-(

2014

Autor: Lubomír Zemanec | středa 30.4.2014 9:00 | karma článku: 23.96 | přečteno: 967x

Další články blogera

Lubomír Zemanec

Příběh prozření...Insolvence

Každý z nás může udělat chybu a jak se říká,může šlápnout vedle. Ano, šlápl jsem vedle právě já! Bylo nebylo když v jedné vesničce pod Řípem zemřel otec rodiny a přišel čas majetkového vyrovnání.

16.4.2020 v 8:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 27 | Diskuse

Lubomír Zemanec

EL-DÉ-EN

Každý den neúprosně odpočítává čas,kdy mládí předá vládu silnějšímu stáří. Náhle přicházejí nezvané tvary, kterým se říká vrásky a v zrcadlech nás trošku děsí šedých vlasů stín.

18.1.2020 v 15:53 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 39 | Diskuse

Lubomír Zemanec

Správná dáma nic neodpustí!

Ahoj můj čtenáři! Říkají mi,Věruno...ale to je jenom manévrovací postoj těch ostatních hlupáků! Když vám poprvé podám ruku, tak mírně sklopím svá něžná víčka s fakticky značkovou řasenkou a řeknu : Věra Vařechová a zatím si tykat

14.6.2019 v 8:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 16 | Diskuse

Lubomír Zemanec

Odběr krve

Vážení čtenáři, neumíte si ani představit,jak se zdánlivě banální odběr krve může stát obrovskou aktivitou, která vás poničí na několik dalších hodin.

11.6.2019 v 8:15 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 6 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Lubomír Stejskal

K nejnovějšímu kroku OSN ke genderově rovnější společnosti

Upozornily na to Novinky.cz. Na Twitteru OSN se objevil 18/5 příspěvek, který vyvolal značně odmítavé reakce. Stačí titulek: „Přestaňte říkat manžel a manželka, vyzývá OSN“. Slovo do pranice.

1.6.2020 v 21:47 | Karma článku: 15.68 | Přečteno: 416 | Diskuse

Štěpánka Bergerová

Čas slézt?

Aneb malé zamyšlení nad tradicí, zvykem, časem, klidem a bezpečí za cenu jiného nebezpečí ............

1.6.2020 v 20:45 | Karma článku: 5.51 | Přečteno: 77 | Diskuse

Pavel Kovařík

George Floyd, policejní násilí a Trumpova předvolební hra s ohněm

Amerikou otřásla smrt George Floyda, který zemřel během policejního zákroku v americkém Minneapolis. Floyd byl zadržen policisty poté, co upadl v podezření, že v obchodě platil falešnými penězi. Šlo o 20 dolarů.

1.6.2020 v 17:07 | Karma článku: 13.14 | Přečteno: 484 | Diskuse

Lucie Tykalová

Recenze knihy Možnosti milostného románu

Možnosti milostného románu jsou podle mě velkou událostí české literatury. Autorem je Jan Němec, který vstoupil do čtenářského povědomí před pár lety s románem Dějiny světla o Františku Drtikolovi. Nyní se pustil do jiného žánru.

1.6.2020 v 16:56 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 72 | Diskuse

Pavel Jeřábek

Kdo seje vítr… aneb Když flojd zabije Floyda

Zatímco se americký prezident schovává kdesi po bunkrech a na Twitteru plácá cosi o anarchistech, venku se demolují ulice. Ne že bych nějakou devastaci schvaloval, ale ruku na srdce...

1.6.2020 v 16:33 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 480 | Diskuse
Počet článků 138 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 735

Tento blog, je vstřícnou spoluprací mezi Fénix rádiem a blogem idnes.cz Vyzkoušejte naše vysílání a bavte se při čtení skvělých článků na idnes.cz

 

http://fenixradio.net/

https://www.facebook.com/fenixradio/

Astronauté z Crew Dragonu jsou na palubě Mezinárodní vesmírné stanice

Americká soukromá loď s lidskou posádkou Crew Dragon se připojila k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) a astronauté...

Museli jsme prodat chalupu. Dcera se rozvádí a potřebuje peníze, říká Žilková

Veronika Žilková opustila minulý měsíc v Izraeli svého manžela Martina Stropnického a vrátila se do Česka. Její maminka...

Vodafone měl masivní výpadek. Hodiny nefungovaly prakticky žádné služby

Lidé po celém Česku zaznamenali ve čtvrtek odpoledne výpadky služeb Vodafonu včetně bývalých služeb UPC, ať už šlo o...

Monika Bagárová porodila. Dcera dostala jméno po mamince Muradova

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) je maminkou. Se šťastnou novinkou se pochlubila fanouškům na...

SuperStar vyhrála Slovenka Barbora Piešová. Porotkyně Bagárová chyběla

Česko Slovenskou Superstar 2020 se stala zrzka Barbora Piešová (19), která rozplakala svým finálovým výkonem porotu i...