Úterý 31. března 2020, svátek má Kvido
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 31. března 2020 Kvido

Bulvár - sponzor Vašich konců !

30. 04. 2014 9:00:00
Tak nám asi všem poněkud zatrnulo. Šokující úterý rozčeřilo klidnou hladinu sklonku Apríla, jako břitva původně pevnou kůži. Rezavá břitva, podotýkám. Nenechala za sebou čistej řez, ale pěkně pokřivenou ornici hrůzostrašně naplněnou otazníkama...

Iveta

Iveta Bartošová se rozhodla nežít. Našla sílu to vzdát a mě mravenčí hlavou otázka, co je to za moc, která vás posadí a dovolí vám se nezvednout, když je smrt pár metrů od vás... Co to musí být za bezmoc, když víte, že za pár vteřin vyhasne život ve vašem těle a vy neuděláte nic proto, aby jste ten radikální fakt odvrátili...

A teď, světe - řekni něco moudrýho ! A národ nezklamal ! Po všech portálech, zpravodajských webech a sociálních sítích se okamžitě rozletěly fekálie vytažený kdo ví odkud ze dna národního septiku a to jsem ještě nezapnula televizní noviny ! To jsem neměla dělat ! Bože, jak mi to sebralo poslední zbyteček pozitivního náhledu na média, to si nedovedete představit !

Není vůbec v rámcích slušnosti, aby teď někdo soudil Ivetin život. Žila ho tak, jak bylo v jejích silách a možnostech a nikdo a nic to už dneska nezmění... Obdivuhodně rychle ale národ zapomněl na její kvality, kterými nás obdarovávala drtivou většinu svého působení na scéně ! Posledních pár let to všechno smazalo a zůstala jen bažina - v tom jsme neskonale šikovní ! Že něco dokázala ? Vem to čert ! Ale podívejte se na to, jaká je z ní troska...!

A už to jelo ! Prsty by se mi zkroutily, kdybych se měla doslovně vracet ke všemu, co o ní kdy kdo napsal a řekl ! Ale obrací se mi žaludek nad tím, jak ten samej obludný bulvár, kterej ji vytrvale roky špinil, najednou hlásá, že Iveta byla "PANÍ zpěvačka", "žena s velkým srdcem", nebo "ta, která byla vždycky milá a přátelská" a další a další poklony, které ale do háje snad měly znít když ŽILA, ne ?! Najednou je to v televizi samej speciál, Ivetka nám chybí, Ivetka byla úžasná, podívejte, jak jí to slušelo... No to si pište, že SLUŠELO ! To si pište, že BYLA ÚŽASNÁ ! Jasně, že si zasloužila speciály ! ! !

Iveta

Jenže... jenže dřív, víte ? Když byla na dně a potřebovala COKOLIV, co by jí připomnělo, kam patří, co v ní dřímá a na co se soustředit ! ! ! V takovejch chvílích měla běžet reportáž o tom, co všechno dokázala a jak jí to sluší ! A né čelit zvratkům bulvárních informací, který člověka zákonitě stahujou a stahujou, až ho stáhnou úplně ! A člověka dvakrát nepovzbudí ani onen zmiňovanej dostatečnej prostor k vyjádření se sama o sobě, jak se tím holedbal Fracek Novotný - co to bylo ve skutečnosti za prostor ? ? ? No Bartošová jako na talíři : koukejte, jak se tam zase znemožní, ta je na tom čím dál hůř ! Sledujte Prásk! a dozvíte se víc ! Jdi se vycpat, Fracku ! Asi víš dobře, proč mluvíš o svý nevině a diagnostikuješ příčiny Ivetina pádu jako bys měl čip na vstup do její duše !

Nevím, jestli ji manžel týral a ona psala zoufalý SMSky rodině. Nicméně na každým šprochu pravdy trochu a není poněkud padlý na hlavu řvát agresivně na novináře a titulovat je tak, jak to snad ani já neznám (a že už jsem slyšela nadávek), pak si odskočit do Bohnic (asi na kapačku, nebo na cígo ?) a za pár hodin vyťapkat uzdraven a to v takový míře, že pak dávám jeden rozhovor za druhým dlouho do noci a to naprosto kamarádsky a vyrovnaně, pardon - se dvěma výjimkama pokusu o dojetí ? ? ? Hlavně nezapomenout podotknout NA PRVNÍM MÍSTĚ, že byl s Ivetou šťastnej celý tři roky a to bez ohledu na její majetek ! No jistě, Pepo, my víme ! Tos nám mohl přijít říct, až přejde největší bolest a fakt nám je úplně jedno, co máš na sobě – v černým oblečením je snad zármutek opravdovější ? Nebo proč to řešíš ?

Ne, to ze mě mluví vztek a hluboký nepochopení. Nepochopení nad tím, že tady především zemřel ČLOVĚK a něco ho k tomu dohnalo ! A že to „něco“, co ho k tomu dohnalo, najednou převlíká kabát a strašně ho ta smrt zraňuje, protože ta Iveta, co byla tak strašně nemožná a špatná tu teď najednou není a tím okamžikem se z ní stala znovu krásná, šikovná a báječná ? ! ? ! Bezva návod pro zraněný a ponížený duše, vy pitomci pitomí ! Vaše rada zní : Ukončete svůj život ať jste jaký jste, protože pak budete báječný ?! Díky moc a nedej Bůh, aby se někdo z mých blízkých zapletl s bulvárem...

Teď se bude pitvat, kdo se jak snažil Ivetě pomoct, kdo byl víc na její straně, jestli NOVA, nebo BLESK, Fracek z PRÁSKu bude soudit životní partnery a všichni si pak v jedný kašně umejou ruce, aby se mohli následně důkladně osušit a jít ničit život někomu dalšímu. Přece nebudou psát a tvořit s mokrejma rukama, že jo ? Jak by to vypadalo ? Každá lež má větší váhu, když je suchá ! No co naplat ? Nějak se vydělávat musí, živěj přece rodiny...

...ale v jedný rodině teď někdo neskutečně chybí. Jeden syn přišel naprosto nespravedlivě o mámu. A jelikož jde o celebritu, chybí teď někdo v nespočtu srdcí... Někdo, kdo utekl proto, že i smrt byla lehčí, než táhnout tu tíhu života. Přestaňte už soudit a spekulovat ! Člověk holt nemá v hlavě černou skříňku, do který by se pak dalo nakouknout a pochopit, kde se stala chyba. Nejsme letadlo. Jsme lidi. Je fakt tak strašně těžký se taky tak chovat ? ? ?

Hele, já nejsem zuřivá fanynka Ivety a sama dost dobře nechápu, proč mě to tak strašně semlelo. Asi je to tím, že čím dál víc postrádám stopy lidskosti mezi náma. Ivetu jsem poslouchala ráda, byla mý duši milá a její kotrmelce jsem nesledovala, protože jsem měla pocit, že mi do toho nic není. No prostě to nemělo vazbu na to, jak krásně uměla zazpívat, nic víc. Bylo a je mi jí líto čím dál víc. A všech, kdo ji upřímně milovali.

A vadí mi, jak hloupej národ jsme. Jak dychtíme po senzacích a nedokážeme odhadnout hranice únosnosti. Iveta měla bezpochyby psychický problémy – ale řikám vám narovinu : ještě chvíli tohle budu sledovat a budu je mít taky. A to se mě to netýká...

Ivetko, Ty se na to někde díváš... odpusť nám ! Je Tě škoda, ale pokouším se Ti rozumět. Snad se Ti všechno vyřešilo a kýžená úleva přišla. Víš, my máme takový malý rádio... budeme Tě hrát a myslet na Tebe a věřit v tu nejspolehlivější firmu na světě – na Boží mlýny !

S láskou Tvoje smutná Altmanka :-(

2014

Autor: Lubomír Zemanec | středa 30.4.2014 9:00 | karma článku: 23.96 | přečteno: 967x

Další články blogera

Lubomír Zemanec

EL-DÉ-EN

Každý den neúprosně odpočítává čas,kdy mládí předá vládu silnějšímu stáří. Náhle přicházejí nezvané tvary, kterým se říká vrásky a v zrcadlech nás trošku děsí šedých vlasů stín.

18.1.2020 v 15:53 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 36 | Diskuse

Lubomír Zemanec

Správná dáma nic neodpustí!

Ahoj můj čtenáři! Říkají mi,Věruno...ale to je jenom manévrovací postoj těch ostatních hlupáků! Když vám poprvé podám ruku, tak mírně sklopím svá něžná víčka s fakticky značkovou řasenkou a řeknu : Věra Vařechová a zatím si tykat

14.6.2019 v 8:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 12 | Diskuse

Lubomír Zemanec

Odběr krve

Vážení čtenáři, neumíte si ani představit,jak se zdánlivě banální odběr krve může stát obrovskou aktivitou, která vás poničí na několik dalších hodin.

11.6.2019 v 8:15 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 5 | Diskuse

Lubomír Zemanec

Zdravotní sestra není mrcha!

Světla v pokoji se pomalu mění ještě před chvilkou byla hluboká noc, ale teď uzavírá noc s ránem příměří.

23.5.2019 v 9:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 9 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Václav Szőcs

Morální licencování - aneb kecat o sociální spravedlnosti je nejsnadnější!

Možná jste si taky někdy položili otázku, proč ten či onen má plnou hubu "sociální spravedlnosti", když má ty možnosti, aby šel sám příkladem? Hledal jsem a snad i našel vědecky dokázanou odpověď. Tím kecáním totiž už udělal dost!

31.3.2020 v 17:59 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Karel Trčálek

Šíření dezinformací ohledně koronaviru by mělo být trestným činem

Stejně jako v Maďarsku, tam se taky bude trestat šíření dezinformací odnětím svobody. Ale protože to nezavedl Brusel, ale Orbán, tak se pochopitelně nemůže jednat o cenzuru, ale právě naopak se tím svoboda slova jen posílí

31.3.2020 v 17:41 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 74 | Diskuse

Jiri Machotka

Zrychlené výběrové řízení formou veřejné internetové aukce

Návrh na urychlení mechanismu výběrových řízení pomocí transparentních aukcí potenciálně kontrolovatelných všemi občany

31.3.2020 v 17:19 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 45 | Diskuse

Tomáš Flaška

Kolik krve budete ještě mít na rukou pane ministře?

Pan ministr sdělil nejprve na adresu zdravotní sestry z pražské nemocnice v Krči, že patřila k personálu, který nemoc do nemocnice zavlekl. Později sice své tvrzení opravil, ale věci se už daly do pohybu.

31.3.2020 v 17:11 | Karma článku: 24.85 | Přečteno: 506 | Diskuse

Ladislav Kolačkovský

Zemřela Marie Terezie, princezna Bourbon – Parma a Bourbon-Busset

26.3.2020 ve svých 86 letech v Paříži, je počítána mezi oběti koronaviru, ale je škoda, že je v tisku stále zmiňována pouze v této tragické souvislosti bez podrobností o jejím životě a rodě. Napravme to.

31.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 9.77 | Přečteno: 183 | Diskuse
Počet článků 137 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 740

Tento blog, je vstřícnou spoluprací mezi Fénix rádiem a blogem idnes.cz Vyzkoušejte naše vysílání a bavte se při čtení skvělých článků na idnes.cz

 

http://fenixradio.net/

https://www.facebook.com/fenixradio/

Najdete na iDNES.cz